ВОРОНА Валерій Михайлович

23 вересня 2022 року пішов з життя ВОРОНА Валерій Михайлович, який впродовж 30 років був директором Інституту соціології НАН України.

Його довгий та продуктивний професійний шлях пов’язаний не лише з чисельними індивідуальними успіхами (доктор економічних наук, професор, академік НАН України, заслужений діяч науки і техніки України), але й з плануванням, втіленням та управлінням важливими для усього Інституту соціології проектами – зокрема, академічним журналом «Соціологія: теорія методи, маркетинг» та соціологічним моніторингом «Українське суспільство», за який авторський колектив на чолі з Валерієм Михайловичем отримав Державну премію України в галузі науки і техніки 2014 року. Зразковою була і його основна діяльність, спрямована на управління та розвиток самого Інституту та підтримку його співробітників.

На думку співробітників Інституту соціології Валерій Михайлович був взірцевим менеджером завдяки відданості життю колективу, природному такту та життєвій мудрості. Як зазначають співробітники, його присутність сприймалася як символ того, що все добре, все на своїх місцях.

Дирекція та колектив Інституту соціології висловлюють щирі співчуття рідним та близьким. Ми сумуємо разом з вами та будемо завжди зберігати світлу пам’ять про Валерія Михайловича, справжнього академічного вченого та гідну людину.