Вітаємо Євгенія Івановича ГОЛОВАХУ!

01.12.2021

 Вітаємо Євгенія Івановича ГОЛОВАХУ з обранням на посаду директора Інституту соціології НАН України!

На виконання рішення Національної академії наук України від 16 вересня 2021 року по Відділенню історії, філософії та права НАН України в Інституті соціології НАН України було оголошено та проведено конкурс на заміщення посади директора наукової установи.

Конкурс підготовлений та проведений відповідно до Статуту НАН України та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016р. № 998 "Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи".

Вибори директора відбулися за планом, 30 листопада 2021 року в приміщенні Інституту. Фактична чисельність штатних наукових працівників Інституту соціології НАН України складає 70 осіб. Із 70 наукових працівників взяли участь у виборах 60 осіб.

Згідно з наслідками таємного голосування та з п.3.12.3. Статуту НАН України вважається обраним на посаду керівник наукової установи НАН України, який набрав не менше двох третин виборців.

Для проведення таємного голосування було виготовлено 70 бюлетенів; в день виборів роздано 60 бюлетенів. При відкритті урни було виявлено 60 бюлетенів.

На посаду директора Інституту соціології обрано члена-кореспондента НАН України ГОЛОВАХУ Євгенія Івановича, кандидатуру якого підтримало понад дві третини присутніх на загальних зборах наукових працівників установи, а саме 58 осіб із 60 зареєстрованих.