Вічна пам'ять!

Припинило битися серце Сергія Івановича УСТИЧА
7-го лютого пішов із життя доктор соціологічних наук, професор, перший і єдиний на Закарпатті доктор соціологічних наук, завідувач кафедри
міжнародних студій та суспільних комунікацій Ужгородського національного університету. Сергію Івановичу було 64 роки.

Народився Сергій Іванович Устич 9 червня 1955 року в селі Загаття Іршавського району. У 1978-му закінчив Ужгородський державний університет. З 1995 по 1999 роки був головою Закарпатської обласної державної адміністрації, обіймав посаду постійного представника від губернаторів і мерів України в Конгресі регіональних і місцевих влад Ради Європи в Страсбурзі. Сергій Устич був Надзвичайним та Повноважним Послом України в Чехії та в Словаччині.
Сергій Іванович багато зробив для України як державний діяч. Але слід відзначити і його непересічний внесок в сучасну соціологічну науку. Наукові праці професора Устича надруковані в США, Китаї, Бразилії, а також у сусідніх Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії. В 2015 році у Німеччині була видана англійською мовою і його книга, присвячена системній теорії сучасних кордонів і транскордонних процесів.
Сергій Іванович плідно співпрацював з науковими відділами інституту соціології НАН України, зокрема – відділом методології та методів соціології. Підготував ґрунтовну докторську дисертацію, яку блискуче захистив в нашому інституті.
Сергій Іванович був щирою і дуже талановитою людиною.
Висловлюємо глибоке співчуття його рідним та близьким!
Ім’я Сергія Івановича Устича назавжди залишиться в історії нашої держави і науки.