ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ СОЦІОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ 2021

ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ СОЦІОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ 2021

Національна академія наук України відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», свого Статуту та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи» , оголошує конкурс на заміщення посади директора Інституту соціології НАН України (Постанова Президії НАН України №268 від 15.09.2021 р.)

Умови конкурсу: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=8175

На виконання цієї Постанови директор Інституту підписав Наказ №67 від 24 вересня 2021 р. про організацію виборів директора Інституту, у якому розпорядився розробити «Положення про організаційний комітет з виборів директора Інституту» та «Положення про виборчу комісію з виборів директора Інституту», затвердив кількісний і персональний склад організаційного комітету та виборчої комісії, на які поклав відповідальність за проведення виборів.

Вченою радою Інституту (протокол №7 від 28 вересня 2021 р.) затверджено «Положення про організаційний комітет з проведення виборів директора Інституту соціології НАН України» та «Положення про виборчу комісію з проведення виборів директора Інституту соціології НАН України».

12 жовтня 2021 р. відбулися перші засідання організаційного комітету і виборчої комісії, під час яких було обрано керівний склад цих органів (Протокол №1 засідання організаційного комітету з проведення виборів директора Інституту соціології НАН України від 12.10.2021; Протокол №1 засідання виборчої комісії з проведення виборів директора Інституту соціології НАН України від 12.10.2021).