Суспільство Ukraine - Випуск 1 (Ставлення українців до Дня Перемоги)

"Перший Ukraine" у співпраці із Інститутом соціології НАН України створив нову програму, де актуальні суспільні події та соціальні процеси проаналізують та оцінять фахові спеціалісти!

"Новизна проекту полягає в тому, що українські глядачі зможуть у доступній формі ознайомитися з найновішими розробками Інституту соціології, який вже понад 20 років веде моніторинг соціальних процесів в Україні. Культурні та духовні відносини, соціально-економічні, мовні, релігійні та політичні процеси, питання праці й міграції, геополітичне положення України та інші аспекти суспільного життя ― предмет обговорення у студії", ― розповів Микола Шульга, заступник директора Інституту соціології НАН України, доктор соціологічних наук, професор.

Принциповою відмінністю програми стане неупереджений та політично незаангажований погляд на соціальні проблеми. При цьому представники суспільних наук у дискусійній манері пропонуватимуть власні способи їх вирішення.

Щотижня у "Суспільстві Ukraine" провідні українські соціологи і науковці розставлять акценти щодо тих чи інших соціальних процесів, пояснять чому вони відбуваються та які наслідки чекають на українців в майбутньому.

У першому випуску програми представники Інституту соціології НАН України – Микола Шульга та Євген Головаха ― проаналізують особливості ставлення до свята у різних регіонах країни та соціальних групах.