Суспільство після пандемії: світ і Україна

Шановні колеги!

Інститут соціології НАН України та Соціологічний центр імені Н.В.Паніної запрошують Вас взяти участь у XІY Міжнародних соціологічних читаннях пам’яті Н.В.Паніної «Суспільство після пандемії: світ і Україна», що відбудуться 10 грудня 2020 року в змішаному форматі (онлайн/офлайн).
У зв’язку з обмеженнями щодо кількості учасників масових заходів в Інституті соціології НАН України (м. Київ, вул. Шовковична, 12) до безпосередньої реєстрації учасників Читань в інституті запрошуються члени Правління САУ, засновники і члени комісії конкурсу імені Н.В.Паніної, а також співробітники Інституту, які беруть участь в організації Читань.
Просимо колег, які бажають взяти участь онлайн у Читаннях та в роботі круглого столу “Суспільство після пандемії: світ і Україна ”, надіслати до 3 грудня 2020 р. заявку (прізвище, ім‘я, наук. ступінь та звання, посада, назва виступу) паралельно на дві електронні адреси:
golos100@gmail.com (Головаха Євген),
panina.fund@gmail.com (Жуленьова Оксана).
У відповідь будуть надіслані персональні запрошення з посиланням на вхід в онлайн та програма Читань.
У випадку оголошення в Україні (або Києві) локдауну (тотального карантину) Читання і засідання Правління САУ будуть проведені повністю в онлайн форматі.

Оргкомітет ХIY Міжнародних соціологічних читань пам’яті Н.В.Паніної