Сумуємо. Щиро шануємо. Пам’ятаємо

 Сумуємо. Щиро шануємо. Пам’ятаємо

Інститут соціології НАН України з глибоким сумом сповіщає, що 1 квітня 2020 року на сімдесят дев’ятому році пішов з життя ГРИЩЕНКО Кирило Кирилович, кандидат філософських наук, один з фундаторів та розбудовників академічної соціології України.

ГРИЩЕНКО Кирило Кирилович народився 9 серпня 1941 року в с. Ясна Поляна Тульської області Російської Федерації. Все його доросле життя було пов’язане з Україною. В 1969 року він прийшов в Інститут філософії Академії наук і з того часу займався соціологією. В 1970 році Кирило Кирилович став кандидатом філософських наук. Займав посади молодшого та старшого наукового співробітника, а в 1979 році очолив відділ соціальних проблем управління. Після утворення в 1990 році Інституту соціології НАН України продовжував керувати науковим відділом. Найбільше його талант і організаторські здібності проявилися на посаді вченого секретаря Інституту. Цю посаду він займав вісімнадцять років, аж до виходу на пенсію. К.К.Грищенко є автором декількох десятків наукових статей і монографій, присвячених соціально-психологічним та етичним проблемам управління, соціології праці, соціальним аспектам економічних реформ в Україні. Його ерудиція в гуманітарній сфері викликала захоплення. Він був глибоким знавцем і поціновувачем історії і літератури, філософії і поезії. Колеги по роботі знали його як чесну, доброзичливу і чуйну людину. Він був душею колективу. Його дуже поважали всі співробітники інституту - від лаборанта до академіка.
Весь колектив науковців глибоко сумує і висловлює щире співчуття сім’ї та рідним. Ми ніколи його не забудемо. Пам’ятаймо!