Конкурс «Кращий молодий соціолог року – 2018»

Соціологічна асоціація України та Соціологічний центр імені Н.В. Паніної

Оголошують конкурс «Кращий молодий соціолог року – 2018»


До участі в конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу освіту (диплом бакалавра, магістра або спеціаліста) і яким на 1 вересня 2018 року не виповнилося 35 років. Подання документів для участі в конкурсі здійснюється до 20 вересня 2018 року включно.
Для участі в конкурсі на розгляд конкурсній комісії слід подати три документи в електронному вигляді (як додаток в одному листі):
1. Одна наукова робота номінанта без співавторів у вигляді статті в журналі/збірці статей. Обсяг роботи — до 2 др. арк. (до 80000 знаків). Ця робота має бути опублікована в офіційно зареєстрованому українському або іноземному виданні в паперовому або електронному вигляді (що підтверджується повним посиланням на джерело публікації). До конкурсу приймаються роботи, від дня публікації яких (тобто від дати, коли видання було підписано до друку) минув не менш ніж один місяць, але не більш ніж три роки.
Текст статті слід надіслати до конкурсної комісії разом з іншими конкурсними документами українською, російською або англійською мовою з позначенням вихідних даних публікації.
2. Сторінка з інформацією про автора та його професійні здобутки (CV), де необхідно зазначити: ПІП номінанта, поштову та електронну адресу, номер телефону, відомості про освіту та досвід роботи, перелік публікацій домінанта.
3. Есе з оригінальною авторською назвою (обсягом не більш як 20000 знаків) на тему «Соціологія майбутнього і майбутнє соціології в ХХІ столітті».
Усі файли мають бути у форматі MS Word (doc. або docx.)
Документи слід надсилати прикріпленими файлами в одному електронному листі на електронну пошту panina.fund@gmail.com. У темі електронного листа слід вказати: Конкурс «Кращий молодий соціолог – 2018».
Учасниками конкурсу можуть бути переможці конкурсу «Кращий молодий соціолог року» минулих років (до участі в конкурсі не приймаються роботи дворазових переможців конкурсу).
Автори прийнятих на конкурс робіт будуть запрошені взяти участь у XІІ Міжнародних соціологічних читаннях пам’яті Наталії Паніної (Київ, 10 грудня 2018 року), де конкурсна комісія оголосить переможців конкурсу, які будуть нагороджені преміями: перша премія
—4000 грн.; друга премія — 3000 грн.; третя премія — 2000 грн.
Вручення премій приурочується до дня народження Н.В.Паніної — 10 грудня.
У рамках конкурсу також відбудеться вручення спеціальної премії імені І.М. Попової за роботу, що має найбільшу соціально-практичну значущість. Розмір премії 2000 грн.

Пропонуємо фаховим виданням з соціології рекомендувати своїм кращим авторам брати участь у конкурсі.

Соціологічний центр імені Н.В. Паніної
01021, Україна, м. Київ, вул. Шовковична, 12, кім. 313.
Тел.: (044) 255-60-65
e-mail: panina.fund@gmail.com
Засновники: Соціологічний центр імені Н.В. Паніної — Є.І. Головаха, В.І. Паніотто, М.М. Чурилов
Члени конкурсної комісії: С.С. Бабенко, А.П. Горбачик, О.В. Жуленьова (секретар конкурсної комісії), Н.В. Костенко, П.В. Кутуєв, О.Д. Куценко (голова конкурсної комісії), С.О. Макеєв, О.Г. Стегній (заступник голови конкурсної комісії), Н.Й. Черниш, Р.П. Шульга.